Cennik

Cennik dla firm jest zawsze ustalany indywidualnie.

Standardowa oferta cenowa obowiązująca na terenie Bydgoszczy jest zawarta w poniższej tabeli:

W okresie sezonowej zmiany opon auta Osobowe / Suv / Dostawcze obsługujemy w godzinach 8:00-19:00. Obsługa TIR/Maszyny Budowlane 24h.
Wymiana całych kół wraz z wyważeniem i kontrolą ciśnienia (przekładka)Felgi Stalowe 4 szt.Do 16"120 PLN
Felgi Aluminiowe 4 szt.Do 18"130 PLN
Od 19"150 PLN
Wymiana opon na feldze wraz z wyważaniem
(np. lato – zima)
Felgi Stalowe 4 szt.Do 17"140 PLN
Felgi Aluminiowe
4 szt.
Do 15"140 PLN
16" / 17"160 PLN
18"180 PLN
19"200 PLN
20"Od 220 PLN
Naprawa przebitej opony+/- 120 PLN (zróżnicowanie napraw)
Przechowywanie zestawu opon110 PLN
Przechowywanie zestawu kół wraz z myciem Do 19"120 PLN
 Od 20"140 PLN
Opony Run On Flat Auta dostawcze/SUV, Felgi z czujnikiem TPMS, opony Run Flat Dopłata za komplet 30 pln
Czarne ciężarki - powlekane klejoneDopłata za komplet 10 pln
Awaryjny restart akumulatora120 PLN
Ozonowanie – usuwanie zapachów lub odgrzybianie klimatyzacji40 PLN

Ceny podane powyżej obowiązują w powszedni dzień pracy w godzinach 6-19 (sobota 9-14).

Cena ulega podniesieniu (lub jest ustalana indywidualnie) o 50% w godz. 19-22 oraz o 100 % w godzinach 22-6 rano, święta i niedzielę.

Twój czas jest dla nas najważniejszy

Wystarczy że zadzwonisz pod numer +48 500 503 305 lub napiszesz do nas e-mail: info@mobilnywulkan.pl, a my zrobimy resztę za Ciebie.

Mobilny Serwis specjalizuje się w naprawie oraz wymianie opon samochodów osobowych i dostawczych. Doradzimy Ci jakie opony wybrać do Twojego auta, tak aby spełniały Twoje oczekiwania i standardy.

Dbając o wygodę i komfort czasu naszych Klientów, dojeżdżamy na wskazane miejsce i dokonujemy serwisu opon przez 24 godziny na dobę. Dysponujemy niezawodnym sprzętem i wykwalifikowanym, doświadczonym zespołem. Nasze usługi wykonujemy solidnie, szybko i fachowo. Nikt przecież nie ma ochoty stać w długich kolejkach do zakładu wulkanizacji mogąc spędzić ten czas znacznie efektywniej lub dzieląc go z rodziną.


Mobilna wulkanizacja: Bydgoszcz i okolice: cennik wymiany opon i innych usług

Jeżeli interesuje Cię wymiana opon w Bydgoszczy, cennik naszych usług musi przypaść Ci do gustu. Najprawdopodobniej jesteśmy najlepszą i najtańszą mobilną wulkanizacją na terenie Bydgoszczy i okolic. Cena to jeden z naszych atutów. Zwłaszcza że niskie ceny wymiany opon idą w parze z usługami wysokiej jakości, w czym pomaga nam najlepszy sprzęt z oferty renomowanych producentów. Oprócz tego działamy szybko i sprawnie. Jako że jest to wulkanizacja 24h, Bydgoszcz i jej mieszkańcy mogą na nas liczyć o każdej porze dnia i nocy przez 7 dni w tygodniu.

Wymiana opon w Bydgoszcz – cennik usług

Interesuje Cię tania i solidna mobilna wulkanizacja w Bydgoszczy? Cennik naszych usług jest naprawdę atrakcyjny. Za usługę wymiany opon u Klienta w Bydgoszczy, cennik wskazuje na koszt 100, 110 lub 120 złotych. Tylko tyle zapłacisz za profesjonalną usługę, jeżeli będzie to wymiana całego koła, oczywiście wraz z wyważaniem i kontrolą ciśnienia.

Swoje usługi realizujemy również wówczas, kiedy nie jest to tzw. przekładka, ale wymiana opon na feldze. W przypadku felg stalowych cena wymiany opon w Bydgoszczy kształtuje się na poziomie 120 złotych. Jeżeli są to felgi aluminiowe, w zależności od rozmiaru usługa kosztuje od 120 do 200 złotych, oczywiście wraz z wyważaniem.

Oprócz tego w cenniku naszej mobilnej wulkanizacji w Bydgoszczy znajdziesz także inne pozycje (m.in. naprawa przebitej opony – ok. 100 złotych, przechowywanie zestawu kół lub opon – 100 złotych, awaryjny restart akumulatora – 80 złotych, ozonowanie – ok. 40 złotych). Poza Bydgoszczą cena wymiany opon i innych usług jest ustalana indywidualnie.

Nie mamy wątpliwości, że mobilna wulkanizacja w Bydgoszczy to cały pakiet usług w obszarze wymiany kół dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz maszyn rolniczych. Zapoznaj się z naszym cennikiem na wymianę opon w Bydgoszczy i zapisz sobie do nas numer kontaktowy i adres e-mail. Kontaktuj się z nami o każdej porze dnia i nocy, jeżeli tylko potrzebujesz profesjonalnego wsparcia naszych serwisantów.