TIR / Maszyny

Mobilny Wulkan - mobilna wymiana opon TIR, to również profesjonalna obsługa ogumienia samochodów ciężarowych oraz maszyn. Dzięki czołowemu producentowi do serwisu kół i opon jakim jest Mondolfo, obsługujemy wszelkie koła w rozmiarze felgi od 14 do 26 cali.

Całkowicie niezależna jednostka serwisowa może obsługiwać Państwa auta w dowolnie wskazanym miejscu na terenie Bydgoszczy i okolic.

Korzyści wynikające z mobilnej wymiany opon TIR :

  • Obniżenie kosztów
  • brak kosztów dojazdu do serwisu
  • jednoczesny przegląd i serwis wszystkich pojazdów floty w czasie jednej wizyty Serwisu Mobilnego
  • zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od porady dotyczącej doboru ogumienia, poprzez stały nadzór nad jego eksploatacją, po odbiór karkasów do bieżnikowania lub utylizacji
  • Ograniczenie czasu przestojów pojazdów oraz oszczędność czasu pracy kierowców
  • brak konieczności dojazdu do serwisu ogumienia w celu wykonania usługi
  • kierowcy nie tracą czasu w punktach serwisowych oczekując na wykonanie napraw i usług
  • elastyczność - wspólnie, na podstawie Państwa harmonogramów zleceń oraz naszej analizy aktualnych potrzeb floty, ustalamy kiedy i gdzie pojazdy będą serwisowane

Twój czas jest dla nas najważniejszy

Wystarczy że zadzwonisz pod numer +48 500 503 305 lub napiszesz do nas e-mail: info@mobilnywulkan.pl, a my zrobimy resztę za Ciebie.

Mobilny Serwis specjalizuje się w naprawie oraz wymianie opon samochodów osobowych i dostawczych. Doradzimy Ci jakie opony wybrać do Twojego auta, tak aby spełniały Twoje oczekiwania i standardy.

Dbając o wygodę i komfort czasu naszych Klientów, dojeżdżamy na wskazane miejsce i dokonujemy serwisu opon przez 24 godziny na dobę. Dysponujemy niezawodnym sprzętem i wykwalifikowanym, doświadczonym zespołem. Nasze usługi wykonujemy solidnie, szybko i fachowo. Nikt przecież nie ma ochoty stać w długich kolejkach do zakładu wulkanizacji mogąc spędzić ten czas znacznie efektywniej lub dzieląc go z rodziną.


Mobilny Wulkan – mobilna wulkanizacja TIR w Bydgoszczy 24h

Mobilna wulkanizacja TIR to usługa dla każdej firmy i kierowcy, który porusza się samochodem ciężarowym. Jeżeli w podróży przytrafi Ci się awaria ogumienia, serwis opon TIR 24h w Mobilny Wulkan jest tym, czego szukasz i potrzebujesz. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a nasi serwisanci dotrą na miejsce i dokonają naprawy lub wymiany ogumienia. Swoje usługi świadczymy przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Z naszą wulkanizacją w Bydgoszczy możesz skontaktować się o dowolnej porze dnia oraz nocy. Dlatego zapisz sobie kontakt do najlepszego serwisu wulkanizacji w Bydgoszczy.

Serwis opon TIR 24h – w czym możemy Ci pomóc?

Jeżeli poruszasz się samochodem ciężarowym i masz problem z oponami, zgłoś się do nas. Jako mobilna wulkanizacja TIR oferujemy profesjonalną obsługę takich aut ciężarowych oraz maszyn. Dzięki temu, że dysponujemy wysokiej jakości parkiem maszynowym marki Mondolfo, nasi serwisanci zajmą się naprawą i wymianą kół w rozmiarach od 14 do 26 cali.

Mobilna wymiany opon TIR niesie w sobie mnóstwo korzyści. Serwis mobilny pozwoli na jednoczesny przegląd i serwis wszystkich pojazdów firmowej floty. Przekłada się to na obniżenie kosztów, szczególnie że odpadają koszty dojazdu do serwisu. Serwis opon TIR może odbyć się też bez osoby kierowcy, który nie traci czasu na dojazd do serwisu oraz wymianę opon. Ustalamy najlepszy termin do serwisu opon TIR, dzięki czemu flota nie zostaje unieruchomiona.

Nie zwlekaj i zdecyduj się na mobilną wulkanizację TIR. Jeżeli postawisz na serwis opon TIR w firmie Mobilny Wulkan, możesz liczyć na szybką i profesjonalną usługę. Nasi serwisanci dotrą na wyznaczone miejsce (np. firmowy parking) i dokonają wymiany opon TIR. Możesz nas zatrudnić do pracy w całej Bydgoszczy i jej okolicach. Pomagamy też kierowcom w trasie. Dojedziemy na miejsce awarii i wykonamy naprawę opon TIR.