Najczęściej zadawane pytania

W tym miejscu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Pamiętaj, że jeżeli masz jakieś pytania, a nie znalazłeś na nie odpowiedzi na naszej stronie internetowej, możesz skontaktować się nami telefonicznie, przez e-mail lub formularz kontaktowy. Mobilny Wulkan to wulkanizacja w Bydgoszczy czynna 24h na dobę.

Czy wulkanizacja Mobilny Wulkan w Bydgoszczy świadczy usługę z dojazdem do Klienta?

Tak, jak najbardziej. Jeżeli chcesz nam zlecić naprawę lub wymianę opon w Bydgoszczy czy okolicach – zadzwoń lub napisz. Nasi serwisanci dotrą na miejsce usterki czy inne wskazane przez Klienta, po czym zajmą się realizacją usługi.

W jakich godzinach działa wulkanizacja Mobilny Wulkan?

Z naszymi serwisantami możesz skontaktować się 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zadzwoń – nasza wulkanizacja w Bydgoszczy działa w systemie 24h i na pewno nie zostawimy Cię bez wsparcia.

Jakie usługi świadczy wulkanizacja Mobilny Wulkan w Bydgoszczy?

Tak, oczywiście. Serwis opon TIR również działa 24 godziny na dobę, także przede wszystkim na terenie Bydgoszczy oraz okolic.

Czy Mobilny Wulkan ma serwis opon TIR?

Mobilny Wulkan to bardzo szeroko zakrojone usługi w obszarze wulkanizacji. Przede wszystkim zajmujemy się naprawą oraz wymianą opon w Bydgoszczy. Oprócz tego świadczymy usługi przechowywania i utylizacji opon. Pomożemy też w razie braku paliwa i rozładowanego akumulatora.

Jak kupić opony przez stronę firmy Mobilny Wulkan?

Jak najbardziej masz taką możliwość, aby kupić opony przez stronę Mobilny Wulkan. Wystarczy, że w naszej specjalnej wyszukiwarce wybierzesz rozmiar felgi, szerokość opony, profil oraz sezon. Możesz wybierać opony kilkudziesięciu różnych producentów (m.in. Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Michelin, Falken, Firestone, Hankook, Nokian i wiele innych).

Jakie ceny ma wymiana opon w Bydgoszczy w firmie Mobilny Wulkan?

Cena wymiany opon w Bydgoszczy, podobnie jak innych usług jest bardzo atrakcyjna. Zawsze kierujemy się zasadą, żeby oferować wysokiej jakości usługi w konkurencyjnej cenie. Sprawdź cennik wulkanizacji w Bydgoszczy, przechodząc na odpowiednią zakładkę. Ceny wymiany opon rozpoczynają się już od 100 złotych za komplet.