Kontakt

„Mobilny Wulkan” jest dostępny dla Ciebie 24h na terenie całego miasta Bydgoszcz oraz okolic, a nawet dalej – to Ty ustalasz granice.

Mobilny Wulkan

ul. Poziomkowa 4 / Prądki, 86-005 Białe Błota

tel.: +48 500 503 305

e-mail: info@mobilnywulkan.pl

NIP: PL 554-224-59-24

Regon: 092951560

Bank Pekao S.A
31195000012006997096820001

  Wulkanizacja Mobilny Wulkan w Bydgoszczy – kontakt 24h telefonicznie i mailowo

  Mobilny Wulkan to serwis wulkanizacji w Bydgoszczy i okolicach. Od ponad 10 lat staramy się świadczyć usługi najwyższej jakości. Jednocześnie jest to serwis opon w Bydgoszczy 24h. Oznacza to, że możesz do nas zadzwonić lub napisać o dowolnej porze dnia i nocy. Działamy przez 7 dni w tygodniu i z pewnością pospieszymy z pomocą, jeżeli potrzebujesz wsparcia profesjonalnych serwisantów. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, a przynajmniej zachowaj do nas kontakt mailowy lub telefoniczny. Dzięki temu skontaktujesz się z nami od razu, kiedy zmusi Cię do tego sytuacja.

  Serwis opon w Bydgoszczy 24h – zadzwoń lub napisz

  Z naszą wulkanizacją w Bydgoszczy możesz skontaktować się na kilka sposobów:

  Pamiętaj, że kontaktując się z naszym serwisem opon w Bydgoszczy, masz pewność, że szybko dotrzemy na miejsce i zajmiemy się naprawą uszkodzonej opony lub ich wymianą. Możesz nam zlecić również inne usługi. Jako że działamy kompleksowo, umożliwiamy nawet przechowywanie opon między sezonami. Oferujemy też inne usługi, w tym ozonowanie czy rozruch akumulatora. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dzięki temu obsługujemy osoby prywatne i firmy, zawsze starając się świadczyć usługi najwyższej jakości. Pomożemy również w wyborze opon do Twojego auta niezależnie od tego, czy jest to samochód osobowy, dostawczy, ciężarowy czy maszyna rolnicza.

  W swoich usługach dysponujemy niezawodnym sprzętem i wykwalifikowanym, doświadczonym zespołem. Każda usługa jest wykonana szybko, fachowo i solidnie. Otrzymujesz też gwarancję na nasze usługi. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj i za każdym razem, kiedy potrzebujesz naszego wsparcia. Postaw na kontakt z najlepszą mobilną wulkanizacją w Bydgoszczy.